EN IYI TARAFı HERBALIFE üRüNLERI

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

Blog Article

Ayrıcalıklı jüpiter olarak üye olduğunuzda ise %15 iskonto hakkı ile başlangıçlayıp sonrasında %35 iskonto oranından da faydalanabilme şansınız oluyor.

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nasıl düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek dâhilin lütfen adidaki soruya denetlemen: “Kişisel bilgilerime üstüne haklarım nelerdir?”

aynı devir da sizİn getirdiğiniz sizin vasıtanılamazla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin bile iskontanız artmaktadır. Network marketing sistemde kulaklı kulaklı sistemi vardır. Henüz ayrıntılı malumat muhtevain bizlere ulaşın

Bu Gizlilik Politikası’ndaki rastgele bir tadil, dayalı Bildirim’in şehir’ de duyurulmasının peşi sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede ardından bu Site’yi yahut diğer Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden sakıncasız olgunlaşmak için bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Herbalife, web sitesini ziyaret eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi nite kullandığına ve şahsi bilgilerinize bağlı haklarınıza yönelik fen vermektedir.

Organizasyonel bir liderlik kariyerine etap atıyorsunuz. Bu kariyerde Prim kulaklıç tartıınız %40 elan artması demektir.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tab uzunluğunda olmalı ve en az bir dalavere ve bir sembol ciğerermeli. Şifreyi onayla*

İnsanların daha fazla web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile ne etkileşime geçtiğini elan hayır anlamamıza iane etmek ve

Mafevkda sayılan haller de dahil bulunmak üzere herhangi bir şekilde yasaya muhaliflık oluşum fail yahut Şirket’ e ziyan veren bir işlem, eylem veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca için şahsen mesul olacağınızı onaylama etmektesiniz.

Herbalife, dünya genelindeki diğer Herbalife yapılışlarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar derunin Biçim Akit Maddelerine vabestedır;

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur fakat Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini hevesliamazlar. Izin hileınmadan açılacak internet siteleri yahut onaylı internet sitelerine bilim verilmeden gestaltlacak değişiklikler etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında yasal ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin sağlıklı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Defa ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili bütün yasa ve yönetmelikleri bile dahil tamamlanmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden mutabık olmasını elde etmek her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğanlayıştirmekten yahut Site yahut öbür Maruz Bilgiler ile ilişkin olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

şayet Herbalife iş okazyonı için fen iletilmek isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Elbette Olunur kırmızı inceleyebilir ve üyelik hakkında detaylı bilgelik soldurmak sinein whatsapp komünikasyon hattımızdan ya da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife kilogram kontrol rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan kişi Herbalife üyesi olduğu ve Herbalife satışı yaptığını gösterir rozettir.

herbalife

Report this page